Naprawa sprzętu AGD w Zabrzu
Pon - Pt: 8:00 - 18:00, Sob: 8:00 - 16:00

Napisz do nas:

serwis@zabrze-24.pl

Zadzwoń:

798 903 409

Zabrze

i okolice
Masz zepsuty sprzęt AGD?

Zadzwoń do nas i zamów serwis

nie czekaj dłużej, przyjedziemy i naprawimy

Naprawy sprzętów AGD na Śląsku

Szybko & tanio

Szybkie, sprawdzone & tanie naprawy sprzętów AGD

Masz problem z pralką, suszarką, piekarnikiem lub lodówką? Nie trać czasu i nerwów na próby naprawy samodzielnie! Firma FixAGD jest tutaj, aby Ci pomóc. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie naprawy sprzętu AGD i świadczymy nasze usługi na terenie całego Śląska.

Dlaczego powinieneś wybrać naszą firmę? Oto kilka powodów:

  • Doświadczenie i wiedza: Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie sprzętu AGD. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych techników, którzy posiadają szeroką wiedzę i umiejętności w zakresie naprawy pralek, suszarek, piekarników i lodówek. Bez względu na markę, model czy problem, z którym się borykasz, możesz nam zaufać.

  • Szybka realizacja: Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby Twój sprzęt AGD został naprawiony jak najszybciej. Dlatego też staramy się działać sprawnie i efektywnie. Po otrzymaniu zgłoszenia szybko reagujemy i ustalamy dogodny termin wizyty. Nasz zespół jest gotowy przyjechać do Ciebie w dogodnym dla Ciebie czasie.

  • Gwarancja satysfakcji: Naszym celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji klienta. Dlatego też oferujemy gwarancję na wykonane naprawy. Jeśli po naprawie nadal masz problemy z urządzeniem, chętnie powrócimy i rozwiążemy go bez dodatkowych kosztów.

Jeśli Twój sprzęt AGD wymaga naprawy, skontaktuj się z nami już dziś. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w Katowicach, Gliwicach, Chorzowie, czy innym miejscu na Śląsku, jesteśmy gotowi przyjść do Ciebie i naprawić Twój sprzęt AGD w profesjonalny i skuteczny sposób.

Naprawimy zepsuty sprzęt błyskawicznie

Serwis urządzeń gospodarstwa domowego

Nasz zespół posiadający wieloletnie doświadczenie chętnie przyjedzie i naprawi zepsuty sprzęt AGD w twoim domu. Posiadamy odpowiedni sprzęt do napraw oraz wyszkolonych serwisantów. Dlatego tak szybko i sprawnie działamy. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów.

Call Now ButtonZamów serwis